Onze Academie

Agenda 2017

Kenniskringen

Intern Begeleiders: 18 september, 30 oktober en 11 december. Voor meer informatie neem contact op met Annemieke Jeene (a.jeene@primoschiedam.nl)
Cultuur: 25 september. Voor meer informatie neem contact op met Jetta Hulshoff (j.hulshoff@primoschiedam.nl)
’t Jonge kind: 4 oktober. Voor meer informatie neem contact op met Eline Stijger (e.stijger@primoschiedam.nl) of Patrick Heuchemer (p.heuchemer@primoschiedam.nl)

Cursussen & Trainingen

Contactpersonen: start op 27 september. Voor meer informatie neem contact op met Nichola Capel (n.capel@primoschiedam.nl) (i.s.m. Minters/ODP)
Begeleiden van excellente leerlingen: start op 3 oktober. Voor meer informatie neem contact op met Machiel Blok (m.blok@pimoschiedam.nl)
Gitaarlessen voor leerkrachten: start op dinsdag 31 oktober en nog op een nader te bepalen datum op de donderdagen (Stichting Mooi Werk)
‘Gedoe wat doe je ermee’: start 25 september (ODP)
Basistraining Kanjer (incompany): op dit moment vindt een inventarisatie ronde plaats, heb je interesse neem contact op met Nichola Capel (n.capel@primoschiedam.nl)

Inspiratie momenten & workshops

20 september Take off stedelijk museum
21 september Het Cultuur Educatief Café

Heb jij nog tips voor de agenda of vragen, stuur dan een mail naar academie@primoschiedam.nl.