Onze Academie

Agenda 2019 – 2020

Kenniskringen

Intern Begeleiders:  Voor meer informatie neem contact op met Annemieke Jeene (a.jeene@primoschiedam.nl)
Cultuur: Indien je belangstelling hebt voor deze kenniskring neem contact op met Jetta Hulshoff (j.hulshoff@primoschiedam.nl)
’t Jonge kind: . Voor meer informatie neem contact op met Eline Stijger (e.stijger@primoschiedam.nl)
ICT & Snappet: Indien je belangstelling hebt voor deze kenniskringen neem dan contact op met Nichola Capel (n.capel@primoschiedam.nl)

Cursussen & Trainingen & Workshops

Training:  Mindfulness in de klas
Start in september.
Klik hier voor meer informatie.

Basistraining Kanjer (incompany)
Op dit moment zijn er nog geen nieuwe data bekend. Indien u interesse heeft kunt u dit doorgegeven aan Nichola Capel (n.capel@primoschiedam.nl) 

Training voor (G)MR leden
Regelmatig wordt de training voor (G)MR leden verzorgd.  Mocht u interesse hebben dan kunt u dit doorgeven aan Nichola Capel (n.capel@primoschiedam.nl)

Samenwerkingsverband/ODP
Op dit moment zijn er geen nieuwe trainingen beschikbaar.

Tips:

Om te doen:

Drone festival op 20 september in Schiedam. 
Meer informatie bij Richard Polman (leerkracht OBS Het Kleurrijk) 
r.polman@primoschiedam.nl 

Om te lezen:

Het boek wat nu op ieders leeslijst staat als je werkzaam bent in het onderwijs: Op de schouders van reuzen

Leuk artikel als je werkzaam bent in de onderbouw: https://www.youz.nl/wie-we-zijn/nieuws/-/problemen-op-vijfjarige-leeftijd-kunnen-latere-gedragsproblemen-voorspellen

Opvoeden met Stephen Coveys 7 eigenschappen door Carla Luycx. Het boek voor ouders en leraren.

APP:
Franklin Covey living the 7 habits
Registreer en vul bij Sessie id in: habits89

Heb jij nog tips voor de agenda of vragen, stuur dan een mail naar academie@primoschiedam.nl